Forum / Aktualny temat:
sprostowanie

Autor Wiadomość
Audytor
audytor.net
sprostowanie
Wypowiedź z dnia: 2008-12-31, 11:17
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. zwróciło się z prośbą o wyjaśnienie dotyczące zdania zamieszczonego w materiałach w zakładce Technologie – Cena ciepła z sieci ciepłowniczej – cz.1. Z zdania tego wynika, że „Drogie jest ciepło w Zabrzu, …” Ten tekst był opracowany kilka lat temu i nie był aktualizowany. Od czasu jego napisania przedsiębiorstwa energetyczne zmieniły stosowane wcześniej ceny i stawki opłat. Przyjmując w dobrej wierze, że ta informacja podana w tym artykule jest już nieaktualna, zgodnie z oczekiwaniem ZPEC – u w Zabrzu, została ona niezwłocznie zablokowana i usunięta z artykułu.

Aby w przyszłości nie dochodziło do interpretacji informacji zawartych w materiałach archiwalnych na podstawie daty aktualizacji strony audytor.net zostanie zamieszczony odpowiedni komentarz.

Informacje na temat cen ciepła na Śląsku można odnaleźć w Internecie, w szczególności na stronach Centrum Informacji o Rynku Energii (www.cire.pl), Urzędu Regulacji Energetyki (www.ure.gov.pl), a także na stronie www.energoekspert.com.pl.

Odpowiedz .. Nowy temat .. Lista tematów ..

Copyright(c) webmaster@audytor.net, 2002-2004. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.. Odpowiedz .. Nowy temat .. Lista tematów ..

audytor.net
Copyright(C) Krzysztof Presz, 2001-2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: presz@audytor.net.
Ostatnia aktualizacja serwisu: 21-04-2013