Porady audytora:
W jaki sposób obniżyć zużycie energii?

Co zrobić, aby mniej płacić za energię? Na wysokość cen nie mamy wpływu, można natomiast spróbować ograniczyć żużycie. Koszt ogrzewania oczywiście najprościej można zmniejszyć obniżając temperaturę w domu. Dobrze jednak zastanowić się nad innym rozwiązaniem, które nie tylko znacznie zmniejszy opłaty za energię, ale i poprawi komfort cieplny mieszkańcom.

Na stronach audytor.net znajdziesz wiele informacji, jak zredukować koszt ogrzewania swojego domu czy mieszkania. Oto kilka propozycji, gdzie możesz zajrzeć:

  1. Przejrzyj forum oszczędności energii. Zadawaj pytania lub zobacz, jakie pomysły mają inni.
  2. Jeśli zastanawiasz się, czy w przypadku Twojego domu termomodernizacja sens - wypełnij i prześlij do audytora ankietę - dowiesz się, czy i o ile mogą spaść Twoje rachunki, a także jaki jest aktualnie standard energetyczny domu.
  3. Wyślij e-mail do audytora. Zadaj dowolne pytanie. Adres: presz@audytor.net
  4. Już wkrótce więcej możliwości...

Zapraszamy także do lektury tekstów zgromadzonych w dziale Technologie. Wiele z nich wymaga nieco bliższej znajomości tematu, tym niemniej lektura np. Wybór nośnika energii, Komfort cieplny czy Jakość powietrza może nie tylko okazać się interesująca, ale także pomóc w wyborze systemu grzewczego czy w zrozumieniu, jak ważne jest prawidłowe docieplenie domu.

audytor.net
Copyright(C) Krzysztof Presz, 2001-2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: presz@audytor.net.
Ostatnia aktualizacja serwisu: 21-04-2013